Młodszy administrator linux

NetDC.pl sp z o.o

1 500 - 5 000 zł netto

Opis oferty

Stanowisko: Młodszy administrator linux

Ilość dostępnych wakatów: 2
Charakter pracy: praca zdalna lub praca w biurze (Wrocław/Poznań)

Wymagania

Wymagania:
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • chęć dalszego rozwoju, otwartość na nowe technologie
  • dobra znajomość oraz swoboda w poruszaniu się w konsolowym środowisku Linux
  • bardzo dobra znajomość usług: MySQL, Apache, Nginx, Exim, Postfix, Proftpd, bind od strony konfiguracyjnej
  • bardzo dobra znajomość systemu DirectAdmin od strony administracyjnej oraz użytkowej
  • dobra znajomość systemu cPanel, ISPconfig oraz pokrewnych
  • umiejętność automatyzacji zadań poprzez tworzenie skryptów bash/perl
  • podstawowa znajomość języka PHP
  • znajomości wirtualizacji OpenVZ/Xen/KVM
  • podstawowa wiedza z zakresu działania sieci TCP/IP
  • znajomość języka angielskiego min. w stopniu komunikatywnym
  • znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz terminowość

Obowiązki:
  • bieżący kontakt z klientem
  • rozwiązywanie zgłaszanych usterek oraz realizacja zleconych prac wdrożeniowych
  • opracowywanie dodatkowych rozwiązań wspomagających pracę zespołu lub klientów
  • Mile widziane:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • certyfikaty potwierdzające nabytą wiedzę
  • znajomość technologi OpenStack
  • znajomość git, svn, mongodb
Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy
  • praca na umowę zlecenie lub umowę o pracę
  • szeroki wachlarz podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • udział w ciekawych oraz innowacyjnych projektach

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy
  • Konferencje
  • Telefon służbowy