Konsultant ds. wdrożeń erp

EBN POLSKA

Prężnie rozwijająca się firma – międzynarodowy koncern, producent papieru dekoracyjnego oraz folii finish dla przemysłu meblowego i drzewnego, posiadający zakłady w Europie, Azji i Ameryce Północnej poszukuje do pracy osobę na stanowisko:

Opis stanowiska:
Optymalizacja oraz rozwój usprawnień funkcjonalnych systemu ERP (SAP)
Zbieranie oraz analiza potrzeb biznesowych klientów wewnętrznych
Uczestnictwo we wdrażaniu nowych rozwiązań w zakresie SAP lub innych narzędzi IT
Weryfikacja zmian w projektach pod kątem ich spójności i zgodności z architekturą
Testowanie nowych rozwiązań, szkolenie i wsparcie dla użytkowników systemu
Poszukiwanie i rekomendowanie nowych rozwiązań i technologii

Oferujemy:
Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń
Pracę przy interesujących projektach
Pracę w międzynarodowym zespole
Przyjazne środowisko i wysokie standardy pracy

Zapraszamy do aplikowania na to stanowisko: [email protected]

Wymagania

Wymagania:
Wykształcenie wyższe (mile widziani absolwenci kierunków informatycznych)
Doświadczenie w zarządzaniu projektami
Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (mile widziana dodatkowo znajomość j. niemieckiego)
Znajomość MS Office (Word, Excel, Access, Outlook) oraz Microsoft Visio
Znajomość systemów ERP w tym SAP będzie dodatkowym atutem
Mile widziana znajomość Microsoft Sharepoint 2013 oraz Visual Studio
Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
Znajomość zagadnień związanych z integracją systemów oraz integracją danych