Konsultant SAP Solution Manager

Altimi Solutions Sp. z o.o.

15 000 - 25 000 zł netto

Dla naszego biznesowego Klienta poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Klient: międzynarodowa firma doradcza
Kontrakt: Długoterminowy, pełen etat Zadania:

• Działania koordynacyjne, konsultacje wewnątrz firmy jak i po stronie Klienta,
• Zapewnienie wsparcia Solution Manager przy wdrożeniu systemu SAP,
• Wsparcie klientów w trakcie wdrażania systemu,
• Współpraca z zespołem,
• Raportowanie i tworzenie dokumentacji.

Wymagania

Oczekiwania: • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w pracy z SAP Solution Manager,
• Podstawowa znajomość SAP Basis,
• Dobra znajomość języka angielskiego,
• Wysoka komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:

• Dużą samodzielność w projekcie,
• Pracę przy ciekawym projekcie, w międzynarodowym środowisku,
• Stabilność zatrudnienia,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ALTIMI SOLUTIONS Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu."