Programista PHP

PS Solutions
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Inne

Opis oferty

Firma PS Solutions
Miejsce Pracy : Warszawa, Mokotów
Stanowisko : Programista PHP
Mile widziani studenci oraz pasjonaci. Zakres obowiązków:
• Tworzenie i wsparcie aplikacji internetowych tworzonych w języku PHP i frameworku Laravel
• Rozwijanie umiejętności w PHP pod okiem doświadczonych programistów oraz Team Leadera.
• Udział w pracach projektowych i analitycznych.
• Dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych.
• Dokumentowanie prac.

Wymagania :
• Dobra znajomość PHP
• Znajomość technologii internetowych (HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, Ajax).
• Mile widziana znajomość frameworku Laravel
• Znajomość zagadnień bazodanowych platformy MySQL.
• Podstawowa znajomość systemów kontroli wersji (GIT).
• Dobra znajomość zagadnień i aktualnych trendów w branży IT.
• Mile widziane zainteresowanie technologiami webowymi.
• Podstawowa znajomość języka angielskiego
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy :
• Zaplanowaną ścieżkę kariery na min. 2 lata
• Pracę w doświadczonym zespole programistów pod okiem doświadczonego mentora.
• Możliwość realizacji wielu innowacyjnych projektów z obszaru zdrowia.
• Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii.
• Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.
• Przyjazną atmosferę pracy w kreatywnym i zgranym zespole.
• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (komputer, urządzenia mobilne, wewnętrzne szkolenia).

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy.
Kontakt priv lub [email protected]

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Telefon służbowy

O PS Solutions

PS Solutions Sp. z o.o. to nowoczesny model biznesu działający w obszarze marketingu internetowego. Nasza praca obejmuje wszystkie etapy kreacji wizerunku produktu: od przygotowania zaplecza informacyjnego poprzez poszukiwanie ścieżek prowadzących do potencjalnych klientów aż po ostateczny krok, jakim jest sprzedaż. Działamy na wielu płaszczyznach jednocześnie, dzięki czemu wyróżnia nas niezależność.

Innowacyjność działania PS Solutions polega m.in. na niekonwencjonalnych sposobach osiągania celu. Szeregi naszej firmy zasilają specjaliści wielu dziedzin, najlepsi z najlepszych, czyli ludzie młodzi, kreatywni i przede wszystkim z pasją.