Programista Aplikacji Internetowych – Web Developer

Trust Consulting HR

Miejsce pracy: Piła

Zadania:

tworzenie aplikacji internetowych oraz zapewnienie ich poprawnego funkcjonowania

proponowanie nowych rozwiązań i kierunków rozwoju portalu

tworzenie kodu oraz modyfikowanie istniejącego

obsługa baz danych z poziomu administracyjnego

analiza potencjalnych problemów, jakie może napotkać użytkownik podczas korzystania z programu

Wymagania

Wymagania:

doświadczenie poparte zrealizowanymi projektami

znajomość PHP 5 i programowania obiektowego oraz JavaScript (jQuery)

umiejętność projektowania i optymalizacji baz danych (SQL, MySQL)

znajomość HTML

mile widziana znajomość biblioteki Smarty oraz kaskadowych arkuszy stylów CSS

zdolności analityczne

Nasz Klient w zamian oferuje:

konkurencyjne wynagrodzenie

interesującą i samodzielną pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

perspektywę rozwoju i awansu wewnątrz organizacji

udział w kreowaniu nowego segmentu rynku reklamowego

współpracę z zespołem otwartych i kreatywnych ludzi