Projektant / Programista ASP.NET

DOT Systems Sp. z o.o.

6 000 - 11 000 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

DOT Systems Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą informatyczną, specjalizującą się w tworzeniu zaawansowanych systemów teleinformatycznych dla rynku telekomunikacyjnego. W związku z rozwojem naszych produktów na potrzeby nowych projektów poszukujemy pracowników na stanowisko: Projektant / Programista ASP.NET

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i programowanie web-owych aplikacji w technologiach ASP.NET, JavaScript, AJAX, C#
  • Testowanie modułów tworzonych aplikacji
  • Praca w zespole projektantów i programistów
  • Praca stacjonarna
  • Praca na pełny etat
Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności
  • Możliwości profesjonalnego rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazną atmosferę oraz kontakt z najnowszymi technologiami
CV prosimy przesłać na adres: [email protected]
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm."

Wymagania

Wymagania niezbędne:
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych w technologii ASP.NET 4.0* Bardzo dobra znajomość środowiska Visual Studio .NET 2010 i/lub 2012 oraz Frameworku .NET 4.0
  • Bardzo dobra znajomość: C# / HTML 5 / XHTML / CSS / AJAX / JavaScript / JQuery / Jason / XML / LINQ

Wymagania mile widziane:

  • Znajomość API komponentów: Infragistics 2012 NetAdvantage for ASP.NET
  • Znajomość programowania (SQL, PL/SQL) baz danych: Oracle 11g/12c i/lub MySQL 5.6
  • Umiejętność programowania w PHP
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność, komunikatywność, dyspozycyjność

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Szkolenia
  • Konferencje

O DOT Systems Sp. z o.o.

DOT Systems jest innowacyjną spółką programistyczną, specjalizującą się w rozwiązaniach dla rynku telekomunikacyjnego. Nasze rozwiązania obejmują kilka podstawowych obszarów:
  • Systemy handlu ruchem (Traffic Trading), rozliczeniowe (Billing), analityczne (Analytics & Reporting) i mediacyjne (Mediation) na potrzeby rozliczeń międzyoperatorskich,
  • Systemy wsparcia zarządzania siecią (Traffic Routing, Routing Server),
  • Systemy wsparcia obsługi klienta (CRM, Customer Care).
Tworzymy również rozwiązania na potrzeby innych segmentów rynku, np. rynku energetycznego.