Programista PHP

  • Warszawa
  • 6000 - 10000 zł netto
  • Umowa o pracę

Opis oferty

Miejsce pracy: Warszawa (Mokotów)

Praca przy tworzeniu, testowaniu i wdrażaniu oprogramowania wspierającego działalność firmy oraz aplikacji dla klientów firmy. Firma należy do grupy NIS Global, zajmuje się głównie wsparciem procesów finansowych, outsourcingiem kadr, prowadzeniem zewnętrznych działów finansowych.

Wymagania i obowiązki

- Programowanie w języku PHP oraz znajomość OOP
- Znajomość programowania zorientowanego obiektowo i tworzenia aplikacji webowych według wzorca MVC
- Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem relacyjnych baz danych MySQL
- Znajomość systemów kontroli wersji GIT
- Znajomość JavaScript oraz technologii internetowych tj.: CSS, HTML

Mile widziane:

- Doświadczenie w wykorzystaniu bibliotek: JQuery, Mootools, Prototype, Bootstrap

Oferujemy

  • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia,
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole projektowym.

O IT Recruitment

IT RECRUITMENT
Zainteresowanych kandydatów serdecznie zapraszam do kontaktu.
CV należy przesyłać na podany adres mailowy:
Marta Kruszyna
533 033 035
[email protected]