Programista PHP

Firma Visualo sp. z o.o. (www.visualo.pl) poszukuje programisty PHP do pracy przy nowych projektach webowych. Chcemy zatrudnić kogoś na stałe w oparciu o umowę o pracę lub działalność gospodarczą.

Wymagania i obowiązki

Główne obowiązki i zadania:
• wdrażanie i rozwój aplikacji webowych, stron i sklepów www
• implementacja funkcji systemu zgodnie ze specyfikacją
• przygotowywanie i przeprowadzanie testów jednostkowych
• przygotowywanie integracji systemów

Wymagania:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• znajomość programowania obiektowego w PHP
• znajomość SQL - MySQL
• znajomość wzorców projektowych - MVC
• znajomość przynajmniej jednego popularnego frameworka PHP (np.: Symfony2)
• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji    technicznej

Dodatkowe atuty:
• znajomość optymalizacji kodu PHP
• znajomość silnika Wordpress (w tym pluginy i system szablonów)
• znajomość standardów WWW (HTML, CSS, JQuery, AJAX)
• znajomość środowiska Linux
• znajomość i umiejętność przygotowania layout HTML z pliku projektu PSD

Więcej na: http://www.visualo.pl/kariera.php

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca zdalna

Informacje o rekrutacji

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV zawierających informacje na temat dotychczasowego doświadczenia oraz wykonanych projektów (portfolio) na email: [email protected]. Prosimy również kandydatów o podanie oczekiwanego wynagrodzenia netto ("na rękę").

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Visualo sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".