DevOps Engineer

We are looking for a talented DevOps Engineer focused on Continuous Integration and Continuous Deployment, who enjoys working on automating solutions and optimising outcomes, to join our team in Warsaw, Poland.

Wymagania i obowiązki

The perfect candidate has practical experience with:
  • Designing, developing and administration of scalable server architectures,
  • Designing and developing Continuous Integration and Continuous Deployment solutions for web applications,
  • Tools and techniques for automating administration, deployment and testing,
  • Scalable web applications and performance optimisation,
  • Designing and managing MySQL databases,
  • Monitoring servers, application and deployments,
  • Web apps and servers security,
  • Scripting languages (e.g. Bash, Python) and writing scripts to automate tasks.

Extra points for experience with:

  • Server side programming (PHP),
  • Agile methodologies and Atlassian tools, including Jira, Bamboo, Bitbucket or Stash,
  • Java and virtualisation.

O Halcyon Consultancy

Halcyon Consultancy jest firmą doradczą działającą na rynku IT. Utworzona została w 2012 roku w Londynie, dostarczając swoje usługi w projektach realizowanych dla BBC, Channel 4, Al Jazeera czy Government Digital Service.

W celu poszerzenia swojej oferty usług na rynku brytyjskim, oraz możliwością świadczenia usług w Polsce, Halcyon Consultancy otwiera swoje biuro w Warszawie. W związku z tym poszukujemy utalentowanych ludzi do naszego zespołu.

Praca z nami jest okazją do wzięcia udziału w startupie o mocnych podstawach w branży IT. Nie jesteśmy i nie zamierzamy być korporacją. Oferujemy możliwość pracy w otwartym, profesjonalnym środowisku, w którym stosujemy najlepsze praktyki zarządzania oparte o Lean i Agile.

Nasze dotychczasowe doświadczenia to szeroko pojęta realizacja projektów informatycznych w branży mediowej oraz transformacje technologiczne w sektorze publicznym, a także budowa i rozwój produktów reklamy online, systemy płatności kryptowalutami z głównym naciskiem na Bitcoin.

Naszym głównym celem jest tworzenie komercyjnych produktów i usług dedykowanych na rynek brytyjski, gdzie już współpracujemy z siecią partnerów, a także przygotowanie konkurencyjnej oferty na rynku polskim.

Informacje o rekrutacji

If you like the sound of it and have the skills we need, please send your CV in English to the following address: [email protected]