PHP Developer

Human Resources Poland
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Human Resources Poland ( Hr.pl ) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych. Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się Firmy, specjalizującej się w dostarczaniu usług konsultingowych dla branży IT, poszukujemy Kandydata na
stanowisko:

Nr ref.: PHP/MK/JOBS.PL

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

Obowiązki:
  • Budowa aplikacji przy użyciu Framework Symfony 2.x,
  • Umiejętności optymalizowania zapytań do bazy danych,
  • Tworzenie aplikacji wykorzystującej Symfony 2, w oparciu o dostarczoną dokumentację,
  • Programowanie z wykorzystaniem metodologii Test Driven Development oraz dokumentowanie tworzonego kodu,
  • Raportowanie do lidera projektu.
Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP 5 (OOP),
  • Konieczna dobra znajomość Symfony 2.x Framework,
  • Dobra znajomość Doctrine 2,
  • Praktyczna znajomość jezyka SQL i zasad projektowania relacyjnych baz danych,
  • Praktyczna znajomość baz danych MySQL,
  • Mile widziane inne bazy (płaskie), MongoDB,
  • Znajomość języka angielskiego minimum w stopniu dobrym.
Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość systemów kontroli wersji GIT;
  • znajomość plsql;
  • znajomość PHPUnit, Memcached, Xdebug;
  • znajomość haProxy, replikacji;
  • wiedza z zakresu zabezpieczeń aplikacji oraz doświadczenie w projektach open source.
Oferujemy:

  • Możliwość pracy przy międzynarodowych projektach,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowy kontraktowe lub umowę o pracę,
  • Premie kwartalne.

Aplikacje prosimy wysyłać poprzez stronę bądź na adres e-mail: [email protected] w tytule maila podając "PHP Developer - Warszawa"

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)"