Programista PHP i MySQL

PGBHR
  • Umowa o pracę Umowa

Zakres obowiązków: Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za tworzenie aplikacji internetowych

głownie w technologii PHP i MySQL.

Wymagania

Wymagania obowiązkowe:

• doskonała znajomość PHP i MySQL

• umiejętność tworzenia stron internetowych z wykorzystaniem JavaScript, Ajax, HTML, CSS

• (w sposób przyjazny dla wyszukiwarek internetowych SEO/SEM)

• bardzo dobra znajomość zasad usability (użyteczność aplikacji)

• wiedza na temat modelowania struktury baz danych

• doskonałe umiejętności samodzielnego, planowania / analizy / wdrożenia

• wiedza z zakresu testowania aplikacji

• zdolności komunikacyjne

• doświadczenie na stanowisku programisty

Mile widziane:

• znajomość technologii mobilnych

• wiedza administracyjna serwerami linux

• znajomość innych języków programowania jak np. Java, C++, C#

• umiejętność tworzenia aplikacji mobilnych dla Android, iOS

Firma oferuje:

• pracę w dynamicznym i sympatycznym środowisku

• umowę o pracę

• dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole

• wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

• uczciwe wynagrodzenie uzależnione od umiejętności • praca w głównym biurze firmy o wysokim standardzie i w bardzo komfortowych warunkach