Software engineer

Mellon Poland Sp. z o.o.
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

W związku z rozwojem firmy, prowadzimy rekrutację na stanowisko Software engineer.
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

Obowiązki: 1.Tworzenie raportów zgodnie z wymaganiami klienta
2. Wsparcie programistyczne .NET
3.Tworzenie i rozwój istniejących aplikacji
4. Przygotowywanie dokumentacji technicznej
5. Współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Wymagania:

1. Wiedza z zakresu relacyjnych baz danych, platforma Oracle oraz MS SQL Server ,
2. Umiejętność tworzenia zapytań bazodanowych Oracle oraz MS SQL
3. Znajomość .NET (ASP, C#, WinForms)
4. Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
5. Wyższe wykształcenie informatyczne (pokrewne) lub w trakcie studiów

Dodatkowe atuty:

1. Znajomość Visual Studio
2. Znajomość HTML , Ajax, CSS, Javascript

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Prywatna opieka zdrowotna

O Mellon Poland Sp. z o.o.

Firma Mellon Poland Sp. z o.o. została założona w 2006 r. w Warszawie. Przedsiębiorstwo oferuje specjalistyczne rozwiązania technologiczne i usługi outsourcingowe dla firm i instytucji, które obsługują klientów indywidualnych na masową skalę, takich jak banki detaliczne, firmy ubezpieczeniowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, operatorzy telekomunikacyjni i duże firmy zajmujące się handlem detalicznym.