Specjalista Navision ds. zapewniania jakości_Berlin

  • Niemcy, Berlin
  • Umowa o pracę

Nasz Klient to dynamicznie rozwijająca się, międzynarodowa firma, działająca głównie w sektorze nowoczesnych technologii. Obecnie poszukuje dla swojego zespołu osoby na stanowisko:

ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NIE JEST WYMAGANA

Wymagania i obowiązki

Obowiązki:

testowanie rozwoju systemu ERP MS Dynamics NAV 2009

zarządzanie projektami w integracji procesów w systemie ERP

tworzenie i dalszy rozwój automatycznych metod testowania

Wymagania:

doświadczenie w testowaniu rozwoju systemu NAV

znajomość modułów NAV (zarządzanie finansami, zarządzanie siecią dostaw, sprzedaż, zakupy)

umiejętność analizowania procesów biznesowych

doświadczenie w branży e-commerce

dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego NIE jest wymagana

Nasz Klient w zamian oferuje:

zróżnicowane i ciekawe zadania

możliwość rozwoju zawodowego

interesujące projekty z wykorzystaniem najnowszych technologii

praca w młodym i dynamicznym zespole

atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

Informacje o rekrutacji

Telefon: + 48 61 662 80 00; + 48 604 941 146
Osoby zainteresowane, spełniające w/w kryteria prosimy o przesłanie swojego CV na adres:
[email protected]