Big Data Java Developer

Cyclad
  • Umowa o pracę Umowa

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 6 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Aktualnie dla naszego klienta firmy dostarczającej rozwiązania dla biznesu i świadczącej usługi IT poszukujemy osoby otwartej i chętnej do nauki oraz rozwoju w tematach Big Data.

Opis stanowiska:

  • Praca nad projektem dotyczącym rozwiązań Big Data dla jednego z katowickich banków w obszarze nowoczesnej bankowości elektronicznej (Hadoop, Mongo DB, Casandra)
  • Udział we wszystkich fazach cyklu życia oprogramowania
  • Efektywna współpraca z innymi zespołami programistów
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Motywacja do twórczej pracy z najnowszymi technologiami
  • Zdolności interpersonalne i komunikacyjne
Oferujemy:

  • Stabilną, ciekawą i kreatywną pracę w przyjaznej atmosferze
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Możliwości rozwoju zawodowego

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: [email protected]