Sharepoint Analyst

Agencja rekrutacyjna Jobfinder

6 000 - 12 000 zł netto

Inne

Dla Naszego Klienta, amerykańskiej korporacji, działającej w ponad 80 krajach, światowego lidera w dziedzinie suplementacji, zajmującego się sprzedażą suplementów diety, do zespołu w Krakowie poszukujemy osób na stanowisko: Sharepoint Analyst
Nr ref: WSK15SHPHB
Miejsce pracy: Kraków

Wymagania

Zakres obowiązków:
  • Zapewnienie wsparcia systemowego, procesowego i szkoleniowego dla Krakowskiej grupy finansowej,
  • Zapewnienie dodatkowego wsparcia systemów w czasie miesięcznych i rocznych zamknięć,
  • Zarządzanie projektami SharePoint,
  • Opracowanie rozwiązań opartych na SharePoint Workflow i Enterprise,
  • Rozwiązania niestandardowe SharePoint oparte na InfoPath, JavaScript i C #,
  • Wsparcie istniejących rozwiązań,
  • Organizowanie szkoleń i prezentacji z SharePoint dla użytkowników biznesowych,
  • Tworzenie dokumentacji,
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (IT lub Finanse),
  • Doświadczenie przy projektach wdrożeniowych, tworzeniu rozwiązań, analizie wymagań oraz wsparcie dla użytkowników,
  • SharePoint 2007-2013, Active Directory i serwer Windows,
  • umiejętności analityczne,
  • Przygotowanie i / lub prowadzenie szkoleń.
Mile widziane:

  • Doświadczenie w Hyperion lub Oracle Financials,
  • Zarządzanie projektami, negocjacje i umiejętność zarządzania czasem,
  • Projektowanie i rozwój stron internetowych,
Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym środowisku pracy,
  • Możliwość ciągłego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji m.in. poprzez szkolenia,
  • Dynamiczną atmosferę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bogaty pakiet socjalny i benefitów,
  • Nowoczesne środowisko i narzędzia pracy.

Metodologia pracy

O Agencja rekrutacyjna Jobfinder

Założona w 2002 roku, firma JOBfinder, ugruntowała swoją pozycję jako skuteczny dostawca usług rekrutacyjnych dla polskich i zagranicznych klientów. Specjalizujemy się w bezpośredniej rekrutacji wysokiej klasy pracowników na wszystkie szczeble w działach sprzedaży i zarządzania oraz stanowiska specjalistyczne.