Administrator IT

Agencja Personalna PGB HR
  • Umowa o pracę Umowa

Inne

Agencja Personalna PGB HR dla jednego ze swoich klientów - jednej z największych firm IT w Polsce - poszukuje osoby na stanowisko: ADMINISTRATOR IT

do Warszawy

Główne obowiązki:

  • samodzielna administracja i optymalizacja sieci komputerowej złożoną z ok. 90 użytkowników, urządzeń sieciowych (switche, routery, firewalle) oraz serwerów
  • wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu infrastruktury teleinformatycznej oraz
  • bezpieczeństwa sieci (LAN/WAN)
  • zaprojektowanie i wdrożenie systemu bezpieczeństwa
  • utrzymywanie i monitorowanie ciągłości pracy systemu informatycznego
  • wsparcie techniczne dla pracowników firmy (90 osób)
  • instalacja systemów operacyjnych i aplikacji biznesowych, administracja i utrzymanie prawidłowego funkcjonowania infrastruktury IT

Wymagania

Wymagane doświadczenie zawodowe:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • znajomość języka angielskiego
  • co najmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy z serwerami i stacjami roboczymi
  • bardzo dobra znajomość Windows Server, Microsoft Exchange Server, XP, Vista
  • bardzo dobra znajomość technologii sieciowych TCP/IP, LAN/WAN/VPN
  • znajomość systemu Microsoft Dynamics AX mile widziana
  • dyspozycyjność
  • samodzielność
  • pożądany Certyfikat - CCNA - Cisco Certificate Network Association