Java Developer (Kraków) - Oferta pracy

Altimi
Język programowania
Baza danych

Dla naszego Klienta z branży bankowej poszukujemy Specjalisty na stanowisko:

                                                         Java Developer
                                                       (Lokalizacja: Kraków) Uwaga: na bardzo podobne stanowisko poszukujemy Kandydatów do Klientów z innych lokalizacji. Jeśli jesteś zainteresowany prześlij nam swoje CV

Zakres obowiązków:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna na rozwój poszczególnych komponentów oprogramowania. W zakres obowiązków wchodzi również wykonywanie testów jednostkowych i integracyjnych dla integracji większych podsystemów, zgodnie z normami przyjętymi w ramach projektu.

Oczekiwania:
- Doświadczenie w programowaniu w Java
- Znajomość baz danych (Oracle)
- Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Oferujemy:
- Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- Praca w międzynarodowym środowisku
- Udział w ciekawych i prestiżowych projektach
- Pakiet świadczeń dodatkowych
- Pracę w miłej atmosferze

Wyślij do nas CV, my postaramy znaleźć dla Ciebie pracę!