Programista SAP/ABAP

Spectrum Consulting
Język programowania

Opis oferty

Poszukuję Programisty SAP/ABAP.

Firma: należąca do grupy kapitałowej, specjalizująca się w dostarczaniu oprogramowań.

Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie oraz bardzo duże możliwości rozwoju.

Osoby zainteresowane zachęcam do przysłania CV na adres:

[email protected]

W razie pytań proszę o kontakt:

Barbara Sobol Spectrum Consulting, tel. 534 701 099

Wymagania

Zakres obowiązków:
  • administrowanie SAP,
  • rozwój systemu,
  • realizacja projektów związanych z SAP/ABAP,
  • rozwój aplikacji w języku C#

Oczekiwania:
  • administrowanie SAP przynajmniej w stopniu podstawowym,
  • znajomość języka ABAP lub C# w stopniu pozwalającym rozpoczęcie szkolenia i dołączenie do    zespołu programistów
  • j. angielski- poziom dobry

Metodologia pracy

O Spectrum Consulting

Rekrutacje z pasją.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://spectrumc.com.pl/rekrutacje/dla-pracodawcow/