Młodszy programista frontend Łódź

Adroom

Adroom jest dynamiczną firmą projektującą i wdrażającą nowoczesne systemy informatyczne dla firm i instytucji. Zależy nam na długofalowej satysfakcji Klienta, dlatego działamy w wielu obszarach, takich jak:
tworzenie i rozwijanie systemów billingowych, systemów PLI-CBD oraz systemów do zarządzania modelem przejść międzyoperatorskich (MPM),
tworzenie serwisów i sklepów internetowych,
opieka nad istniejącymi systemami informatycznymi. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko
MŁODSZY PROGRAMISTA FRONTEND

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

udział w cięciu layoutów i tworzeniu stron www
udział w pisaniu mechanizmów JavaScriptowych
analiza materiałów graficznych
współpraca z innymi Programistami w ramach projektów

WYMAGANIA
wykształcenie wyższe techniczne: informatyka lub kierunki pokrewne (absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów)
umiejętność tworzenia stron www
podstawowa znajomość HTML5, CSS3
podstawowa znajomość zagadnień UX oraz Responsive Web Design
otwartość na poznawanie nowych technologii
umiejętność twórczego rozwiązywania problemów

DODATKOWYMI ATUTAMI BĘDĄ
wiedza na temat Frameworków CSS, JavaScript, JQuery
wiedza na temat zagadnień NodeJS i Flasha

OFERUJEMY
udział w realizacji ciekawych projektów
samodzielność projektową i twórczą zależną od umiejętności
przyjazną i swobodną atmosferę pracy w młodym ambitnym zespole
możliwość stałego zatrudnienia i elastyczny czas pracy
atrakcyjne wynagrodzenie
Aplikację prosimy przesyłać na adres mailowy [email protected]