programista frontend

Adroom

Adroom jest dynamiczną firmą projektującą i wdrażającą nowoczesne systemy informatyczne dla firm i instytucji. www.adroom.pl

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko

PROGRAMISTA FRONTEND

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
cięcie layoutów
tworzenie stron WWW
pisanie mechanizmów JavaScriptowych
analiza materiałów graficznych
współpraca z Programistami w ramach projektów

WYMAGANE UMIEJĘTNOŚCI
doświadczenie na stanowisku związanym z programowaniem front-endu, stron www
dobra znajomość HTML5, CSS3
znajomość zagadnień UX oraz Responsive Web Design
otwartość na poznawanie nowych technologii
umiejętność twórczego rozwiązywania problemów

DODATKOWYMI ATUTAMI BĘDĄ
znajomość Frameworków CSS
znajomość JavaScript,
znajomość JQuery
znajomość SVN/GIT
znajomość NodeJS i Flash

OFERUJEMY
udział w realizacji ciekawych projektów
pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
samodzielność projektową i twórczą zależną od umiejętności
przyjazną i swobodną atmosferę pracy w młodym ambitnym zespole
możliwość stałego zatrudnienia i elastyczny czas pracy
atrakcyjne wynagrodzenie