Warszawski lider bankowości poszukuje Dewelopera PHP!

IT Kontrakt

Chcesz dołączyć do zespołu bankowego lidera, który łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów?
To jedna z najsilniejszych instytucji finansowych w naszym kraju, której mottem jest „każdy bank tworzą ludzie". To dzięki ich pomysłom i profesjonalizmowi możliwe jest tworzenie najlepszych produktów czy usług bankowych. Każdego dnia ponad 7700 osób urzeczywistnia wizję niepowtarzalnego banku. Wychodząc na przeciw twierdzeniu, że spełniony zawodowo pracownik, to gwarancja sukcesu firmy, Klient oferuje swoim pracownikom możliwości rozwoju i wsparcia w rozwijaniu kompetencji zapewniając im dopasowany pakiet szkoleń, a także liczne programy rozwoju kompetencji menedżerskich, sprzedażowych i komunikacyjnych.

Wymagania

[Zadania]
Zadaniem Programisty PHP będzie rozwój systemu odpowiedzialnego za zarządzanie informacjami związanymi z zabezpieczeniem udzielonych kredytów, rozwój, utrzymywanie i projektowanie nowych funkcjonalności aplikacji wspierających działalność firmy oraz tworzenie dokumentacji analitycznej i technicznej.
[Wymagania]
Od Kandydata wymagana jest bardzo dobra znajomość PHP 5, AJAX, Zend, dobra znajomość HTML, CSS, Oracle DB, JS oraz Jquery, praktyczna znajomość biblioteki PHP Exel oraz SQL, Subversion/GIT.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów zawodowych
  • Miłą atmosferę w młodym, zgranym zespole
  • Stabilną pracę wśród doświadczonych profesjonalistów
  • Elastyczne formy współpracy
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu

O IT Kontrakt

Celem IT Kontrakt jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości oraz stwarzanie możliwości rozwoju zatrudnionym specjalistom. Chcemy współtworzyć sukces naszych partnerów biznesowych, zdobywać ich zaufanie oraz budować długoterminowe, satysfakcjonujące relacje.