Junior Web Developer

Sarigato

Jesteśmy agencją email marketingową oraz właścicielem największej w Polsce sieci reklamy wideo. Na naszych barkach wyrosła również Fundacja Sarigato – odpowiedzialna między innymi za akcję Karmimy Psiaki. Zajmujemy się tylko i wyłącznie rzeczami, na których naprawdę porządnie się znamy.

Rośniemy pod względem zespołu, poziomu przychodów, ilości briefów i realizowanych kampanii. W związku z tym do naszego krakowskiego zespołu poszukujemy Junior Web Developera.

Obowiązki:

• Wdrażanie naszych firmowych serwisów internetowych
• Programowanie i wdrażanie kreacji do kampanii Rich Media
• Programowanie i wdrażanie kreacji do kampanii emailingowych
• Rozwijanie naszych paneli administracyjnych
• Praca nad higieną danych
• Współpraca z grafikami
• Dbanie o wysoką jakość i skalowalność tworzonego oprogramowania
• Rozwiązywanie problemów z jakimi się spotykamy

Gwarantujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Prywatna opieka medyczna z ubezpieczeniem i pakiet sportowy
• Imprezy firmowe (na wakeboard, "na jedno", urodziny itp.)
• Przeszkolenie, wdrożenie we wszystkie nasze systemy i technologie
• Pracę przy kampaniach dla dużych i znanych marek (Warner Bros, Opel, Fiat, RedBull, Panasonic...)
• Otwartych na pomysły przełożonych, z solidną wiedzą dot. marketingu
• Zaangażowany zespół, na którym można polegać na 110%
• Portfolio bardzo dobrych jakościowo usług
• Dostęp do ciekawych technologii (systemy trackingowe, platformy mailingowe, platformy dsp itp.)
• Pracę w szybko rozwijającej się spółce
• Możliwość angażowania się w akcje naszej fundacji

Wymagania

• Minimum roczne doświadczenie w programowaniu (niekoniecznie komercyjne)
• PHP, HTML, CSS, JavaScript - poziom dobry
• Relacyjne bazy danych (MySQL) – poziom dobry
• Mile widziana znajomość Zend Framework, jQuery
• Wychodzenie z inicjatywą (w każdym tego słowa znaczeniu)
• Zaangażowanie na 110%

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Szkolenia
  • Pakiet sportowy

O Sarigato

Zawsze marzyliśmy, aby nasz biznes nie był tylko biznesem