Programista Java

ArchiDoc SA
  • Umowa o pracę Umowa

Grupa OEX/ArchiDoc S.A. – jest liderem na rynku rozwiązań outsourcingowych w dziedzinie zarządzania dokumentami. Oferujemy kompleksowe usługi z szeroko pojętym obiegiem informacji w przedsiębiorstwach. Posiadamy kilka Centrów Operacyjnych, w których zatrudniamy blisko 700 pracowników. Do naszego zespołu aktualnie poszukujemy: kandydatów/kandydatki na stanowisko:

PROGRAMISTA JAVA
Miejsce pracy – Chorzów

Zadania: samodzielne programowanie w wymaganych aplikacjach

Wymagania:
• Biegła znajomość języka Java
• Znajomość standardów JEE
• Znajomość technologii: Spring, Hibernate, TopLink, JSF
• Znajomość technologii Web Services
• Umiejętność tworzenia aplikacji webowych
• Znajomość zagadnień bazodanowych
• Mile widziana znajomość SQL Server
• Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:
• Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się Grupie Kapitałowej
• Możliwość pracy w elastycznym systemie czasu pracy
• Możliwość przystąpienia do benefitów pozapłacowych: ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, ubezpieczenia grupowe na życie
• Możliwość stałego rozwoju zawodowego i zdobycia cennych doświadczeń
• Niezbędne narzędzia do pracy
• Szkolenia
• Pracę w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane w/w ofertą pracy zapraszamy do przesłania CV oraz Listu motywacyjnego wyłącznie mailem w terminie do końca marca 2015 roku.
W tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska: programista
[email protected].
[email protected] tylko dostęp do bazy danych
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 sierpnia 1997r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).