Front-end Developer

  • Łódź
  • Umowa o pracę

Dla jednego z liderów wśród polskich firm w zakresie tworzenia rozwiązań IT głównie dla podmiotów publicznych oraz klientów na całym świecie, w związku z jej dynamicznym rozwojem szukamy kandydatów na stanowisko Front-end Developera, którego rolą będzie m.in. tworzenie warstwy front-end'owej oprogramowania dla serwisów i aplikacji WWW, przy projektach realizowanych przez firmę.

Wymagania i obowiązki

- Co najmniej 3-letnie doświadczenie w tworzeniu warstwy front-endowej oprogramowania,
- Bardzo dobra znajomość front-endowych technologii Web (HTML, JavaScript/Ajax, CSS, jQuery, technologie powiązane),
- Doświadczenie w tworzeniu stron pod różne przeglądarki (IE, FF, Chrome, Opera),
- Znajomość wzorców projektowych oraz zagadnienia programowania obiektowego w JavaScript,
- Bardzo dobre rozumienie filozofii i wzorców używanych przy tworzeniu serwisów REST.

Mile widziane:
- Znajomość środowiska deweloperskiego i systemów kontroli wersji,
- Znajomość AngularJS i innych frameworków JS,
- Znajomość ExtJS/Sencha,
- Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (w tym umiejętność czytania specyfikacji technicznej).

Oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do poziomu kompetencji
  • Szkolenia techniczne i miękkie
  • Udział w szkoleniach technicznych i językowych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

O KUBO

rekrutujemy specjalistów
Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów wyższego i średniego szczebla, głównie na stanowiska w całej Polsce związane z IT, budownictwem.