Administrator Systemów

Talent Partners
Narzędzia

Dla naszego Klienta - stabilnej, renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT z siedzibą w Bielsku-Białej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref. AS/41/15
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Wymagania

Najważniejsze obowiązki:
• utrzymanie systemów opartych głównie o Linux Debian i Xen,
• administracja serwerami aplikacji i samymi aplikacjami,
• rozwój i utrzymanie sieci,
• zapewnienie bezpieczeństwa aplikacji, usług i sieci,
• rozwijanie i bieżące utrzymanie systemów backupu i monitoringu,
• współbudowanie nowego centrum danych. Wymagania:
• min. 2 lata doświadczenia w administrowaniu w środowisku opartym o systemy Linux,
• znajomość problematyki sieciowej, w tym routingu i switchingu,
• znajomość technik wirtualizacji,
• podstawowa umiejętność korzystania i administrowania popularnymi bazami danych open source.

Mile widziane:
• praktyczna znajomość protokołu BGP,
• doświadczenie z budową klastrów aplikacyjnych i bazodanowych.

Oferujemy:
• współudział w tworzeniu innowacyjnych usług związanych z telematyką,
• pracę w zgranym i kompetentnym zespole w branży informatycznej,
• atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenie.

Metodologia pracy

O Talent Partners

- SKUTECZNA REKRUTACJA - CIEKAWE OFERTY PRACY