Embedded Software Developer poszukiwany!

IT Kontrakt
Inne

IT Kontrakt obecnie poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku EMBEDDED SOFTWARE DEVELOPER w Sopocie. Kandydat będzie zatrudniony w Dziale Rozwoju u naszego Klienta.
Firma jest częścią międzynarodowego koncernu i specjalizuje się w realizacji zaawansowanych rozwiązań automatyki kolejowej, takich jak: diagnostyka pociągów w trakcie ruchu, liczniki osi, sterowanie górkami rozrządowymi i wiele innych. Jako jedna z nielicznych firm zajmujących się automatyką, projektuje całe tory pomiarowe: od czujnika, przez układy elektroniki, oprogramowanie osadzone po systemy wizualizacji i systemy informatyczne.
Praca u naszego Klienta to wiele wyzwań zawodowych i możliwość udziału w opracowywaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

Wymagania

OBOWIĄZKI
Tworzenie systemów wbudowanych zgodnie z wymogami normatywnymi
Przygotowanie specyfikacji architektury oprogramowania
Przygotowanie specyfikacji projektu oprogramowania
Implementacja powyższych dokumentów
Tworzenie i opracowywanie dokumentacji projektowej
Projektowanie procesorów 16-bitowych z rodziny procesorów Microchip WYMAGANIA
Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań embedded (sprzęt, oprogramowanie - C, C++)
Udokumentowane doświadczenie przy tworzeniu aplikacji osadzonych (embedded)
Doświadczenie w testowaniu rozwiązań na poziomie testów jednostkowych i integracyjnych
Umiejętność obsługi oprogramowania wspierającego projektowanie i urządzeń pomiarowych
Znajomość zagadnień sieciowych (Ethernet, TCP/IP, CAN)
Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów zawodowych
  • Miłą atmosferę w młodym, zgranym zespole
  • Stabilną pracę wśród doświadczonych profesjonalistów
  • Elastyczne formy współpracy
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu

O IT Kontrakt

Celem IT Kontrakt jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości oraz stwarzanie możliwości rozwoju zatrudnionym specjalistom. Chcemy współtworzyć sukces naszych partnerów biznesowych, zdobywać ich zaufanie oraz budować długoterminowe, satysfakcjonujące relacje.