Programista PHP

PGBHR
  • Umowa o pracę Umowa

Baza danych
Inne

Dla naszego klienta, firmy informatycznej znajdującej się w Toruniu poszukujemy Programisty PHP

Wymagania

Obowiązki:
  • udział w budowaniu i rozwijaniu nowatorskich aplikacji internetowych
  • techniczne wsparcie klientów i współpracowników

Wymagania:
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Praktyczna znajomość: PHP5 (OOP), SQL
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną pracę z
  • dokumentacją
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy w systemie kontroli wersji
  • Znajomość Javascript (jquery), Ajax, Smarty
  • Znajomość innych języków programowania
  • Znajomość HTML5 i CSS3

Oferujemy:
  • wynagrodzenie podstawowe
  • stabilną i ambitną pracę w biurze/ mobilnie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę
  • pracę w młodym i rozwojowym zespole
  • doświadczenia w szybko rozwijającej się firmie