Programista JAVA

Ligo Headhunters

Ligo Headhunters dla klienta poszukuje Programisty Java. Zapraszamy również osoby młode, z niewielkim doświadczeniem, które mają zapał do pracy i chcą się rozwijać w technologii JAVA.

Nasz klient otrzymał w 2014 roku nagrodę Lidera Informatyki za wdrożenie mobilnego systemu GIS, którego jest twórcą i wykonawcą. Wykonują szereg projektów informatycznych z Planowania Zasobów Przedsiębiorstwa(ERP) oraz Systemów Informacji Geograficznej (GIS), a także systemów do obsługi działu HR. Poprzez zastosowanie najnowszych technologii oraz doświadczenia popartego referencjami, gwarantują wszystkim zainteresowanym wysoki poziom świadczonych usług oraz oszczędność kosztów.

Programista Java

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyć w tworzeniu i rozbudowie aplikacji webowych w różnych projektach realizowanych dla naszych Klientów.

Zadania:

- Rozwijanie wielowarstwowych systemów informatycznych z wykorzystaniem Java EE,
- Tworzenie interfejsów użytkownika w oparciu o technologie HTML5, JavaScript/JQuery,
- Tworzenie dokumentacji technicznej,
- Współpracę w ramach zespołu projektowego.

Wymagania:

- Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych,
- Znajomość języka programowania JavaEE,
- Znajomość technologii: Hibernate, JPA, Maven, Enterprise Beans, Web Services (JAX-WS),
- Dodatkowym atutem będzie znajomość jednego z serwerów aplikacyjnych: Jboss AS, Tomcat,
- Doświadczenie w zakresie korzystania z relacyjnych baz danych SQL.

Oferujemy:

- Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
- Stałą pracę w oparciu o nowoczesne technologię,
- Dowolną formę zatrudnienia na pełny etat,
- Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia do 10 tys. brutto.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w formie CV.