Starszy inżynier Microsoft System Center

Bebjobs sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Framework
Inne

Dla naszego klienta, firmy IT realizującej głównie projekty w zakresie zaawansowanych rozwiązań systemowych opartych na produktach Microsoft poszukujemy osoby na stanowisko: Starszy Inżynier Microsoft System Center

Oferujemy:
Wysokie wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i doświadczenia
Stabilne zatrudnienie
Możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia
Wsparcie zespołu
Praca na pełny etat
Praca od zaraz

Wymagania

Zakres obowiązków:
Projektowanie, wdrażanie, utrzymanie i rozwój systemów Microsoft System Center,
Świadczenie konsultacji dla klientów Wymagania - NIEZBĘDNE:
Systemy serwerowe Windows 2012 R2 - poziom zaawansowany
Środowisko Hyper-V - poziom zaawansowany
PowerShell - poziom zaawansowany
Microsoft System Center Orchestrator - poziom zaawansowany z umiejętnością budowania runbooka.
Microsoft System Center Configuration Manager - znajomość budowy paczek i task seqence do instalacji systemów i aplikacji.
Microsoft System Center Service Manager - poziom min. średni
Microsoft System Center Virtual Machine Manager - poziom min. średni
Microsoft System Center Operation Manager - poziom min. średni
Wymagania dodatkowe:
Znajomość programowania w .NET

Wszystkie zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.