.Net Developer

Sapico
  • Umowa o pracę Umowa

  • 21-30 pracowników Rozmiar firmy

  • 2009 Rok założenia firmy

  • http://www.sapico.pl WWW

Framework

Nasza firma specjalizuje się dostarczaniu nowoczesnych systemów informatycznych dla klientów z branży telekomunikacyjnej, energetycznej i finansowej. W naszej ofercie posiadamy kompleksowe systemy zarządzania relacjami z klientami (CRM), relacjami z partnerami (PRM), systemy sprzedażowe, prowizyjne, zarządzania kampaniami oraz Business Intelligence.

Wszystkie nasze systemy są webowe, skalowalne i wykorzystują najnowsze technologie. Nasz zespół składa się z doświadczonych programistów, analityków i projektantów.

Jeśli chcesz do niego dołączyć - aplikuj na stanowisko:

Wymagania:
• Doświadczenie w programowaniu ASP.NET oraz technologiach webowych
• Znajomość technik tworzenia wydajnych aplikacji i baz danych
• Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów Twoje zadania polegać będą na:
• Tworzeniu oprogramowania na podstawie specyfikacji
• Opracowywaniu całych modułów funkcjonalnych
• Współudziale w rozwoju i utrzymaniu naszych produktów

Zapewniamy:
• Ciekawą pracę, z dostępem do najnowszych technologii w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Możliwość tworzenia systemów dla sektorów energetycznego, bankowego i telekomunikacyjnego
• Dostęp do szerokiego spektrum wiedzy: od aplikacji webowych do hurtowni danych
• Ścieżkę certyfikacji
• Stabilne zatrudnienie i motywujące wynagrodzenie
• Współpracę z zespołem otwartych i kreatywnych ludzi w miłej atmosferze