Programista PHP - Web Developer

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

5 000 - 8 000 zł netto

Dla globalnej firmy, jednej z najbardziej rozpoznawalnych w swojej branży, szukamy Web Developera (PHP) chcącego zmieniać oblicze i przyszłość Internetu na świecie.

Wymagania

Opis stanowiska:
- Realizacja dużych projektów internetowych znanych marek: intranet, rozbudowane portale www, programy CRM, aplikacje webowe
- Rożnorodne i wyzywające projekty, fokus na responsywne strony www
- Praca w przytulnym i nowoczesnym biurze w Krakowie Wymagania:
- Doświadczenie w realizacji projektów webowych
- Bardzo dobra znajomość PHP5 (Symphony 2 Framework)
- Znajomość baz danych MySQL, PostreSQL
- Znajomość HTML5, CSS, JavaScript/JQuery
- Chęć rozwijania się w kierunku projektów webowych
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Mile widziana znajomość nierelacyjnych baz danych (MongoDB), frameworka Silex i node.js

Metodologia pracy

O KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Specjalizujemy się w outsourcingu oraz rekrutacji (head hunting’u) etatowych ekspertów IT, którzy pracują bezpośrednio u naszych Klientów. Stanowiska, na które rekrutujemy obejmują całe spektrum procesu tworzenia oprogramowania i dotyczą programistów, projektantów, analityków, administratorów, testerów, jak i architektów IT i specjalistów od konfiguracji, doświadczonych zarówno w projektach wysoko- jak i niskopoziomowych, na platformy, mobilne, webowe oraz desktopowe.