Staż – Programista PHP

INFOR PL S.A.

INFOR PL S.A., czołowy w kraju dostawca profesjonalnej informacji prawno-gospodarczej,
wydawca specjalistycznych czasopism (m.in. „Monitora Księgowego", „Rachunkowości Budżetowej", „Personelu i Zarządzania") , wydawca serwisu internetowego www.infor.pl, oraz nowoczesnych platform internetowych: INFORFK - dla księgowych w firmach, INFORRB – dla księgowych sektora budżetowego,
INFORLEX – bazy wiedzy z zakresu podatków, rachunkowości i Prawa, zaprasza ambitne osoby na praktyki i staże w IT

Serwisy internetowe
Warszawa
nr ref.: IN.Staz.PHP.03.15

Zadaniem wybranej osoby będzie uczestnictwo w nowych projektach informatycznych oraz rozwój serwisów internetowych opartych o technologię PHP. W miarę nabywania umiejętności wybrana osoba będzie usamodzielniała się w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego w praktycznych zadaniach
• jasno postawione zadania
• sympatycznych współpracowników i miłą atmosferę
• godziny stażu pozwalające pogodzić naukę ze stażem

Wymagania

Oczekujemy:
• aplikacji od studentów lub absolwentów studiów informatycznych
• znajomości PHP 5+
• dobrej znajomości baz danych PostgreSQL i MySQL
• mile widziana umiejętnośći projektowania aplikacji klient-serwer, opartych na HTTP, Web Services, REST, JSON lub XML
• opanowania JS/jQuery
• doświadczeń w pracy na HTML/CSS
• znajomości systemu kontroli wersji GIT
• praktyki w obsłudze konsoli Linux/Unix
• chęci do nauki, pasji
• terminowości oraz dokładności w wykonywaniu zadań

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie życiorysu z podanym w tytule numerem referencyjnym na adres:
[email protected]
Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacjach prowadzonych przez Grupę INFOR PL.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Szkolenia