Application Support - oferta pracy

  • Wrocław
  • Umowa o pracę

Opis oferty

For a prestigious IT project we are looking for:
Application Support

We offer:

Constant improvement of professional qualifications
Stable employment in a professional environment
Diverse scope of executed projects
Nice atmosphere in an ambitious and professional team
Training, orientation trips
Private medical care
If you are interested, please send your CV at:
[email protected]

Wymagania i obowiązki

Duties:
Application support for the multiple CAD and PDM systems
Be part of a team supporting client's applications
Local support with focus on extending the use of the global team for all sites

Requirements:
Good knowledge of the DVP process and CAD and PDM systems
Experience from supporting/developing CAD and PDM applications (preferably Catia/Creo and VPM/WIndchill/Smarteam)
Very good knowledge of English
Service minded but also a team player with IT Service delivery perspective

Oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu
  • Elastyczne formy współpracy
  • Stabilną pracę wśród doświadczonych profesjonalistów
  • Miłą atmosferę w młodym, zgranym zespole
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów zawodowych
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

O IT Kontrakt

Celem IT Kontrakt jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości oraz stwarzanie możliwości rozwoju zatrudnionym specjalistom. Chcemy współtworzyć sukces naszych partnerów biznesowych, zdobywać ich zaufanie oraz budować długoterminowe, satysfakcjonujące relacje.