Analityk/Programista C#

FBD
Język programowania
Baza danych
Framework

FBD to niewielka firma świadcząca usługi dla firm z branż produkcyjnej i outdoor. Jesteśmy na rynku od 2002 roku. W związku z rozwojem naszego flagowego produktu - systemu SUR-FBD CMMS/EAM poszukujemy kandydata na stanowisko

SUR-FBD CMMS / EAM (www.sur.pl) to oprogramowanie dla firm z branży przemysłowej. Głównym zadaniem oprogramowania jest zarządzanie działem utrzymania ruchu, jako kluczowym dla zapewnienia ciągłości produkcji.

Wymagania

Zadania:
• Rozwój oprogramowania SUR-FBD CMMS / EAM w technologii C#.Net
• Praca na etapie analizy/projektowania/implementacji/testowania/ - w późniejszym okresie także wdrożenia/serwisu
• Budowanie oprogramowania wspomagającego (systemy wizualizacji, aplikacje mobilne)
• Budowanie interfejsów do integracji z innymi systemami.
• Samodzielne zarządzanie projektami.

Wymagania:
• Doświadczenie na stanowisku programisty C#.Net
• Dobra znajomość C#.Net WinForms
• Dobra Znajomość Ms Sql Server
• Dobra Znajomość TSQL;
• Umiejętności analityczne
• Samodzielność i kreatywność

Dodatkowym atutem będzie:
• Znajomość DevExpress/WinForms
• Znajomość MS Access / VBA
• Doświadczenie w programowaniu aplikacji dla Windows Mobile/CE
• Innowacyjne pomysły dotyczące rozwoju oprogramowania

Oferujemy:

• Dowolną formę zatrudnienia (umowa o pracę/umowa o dzieło/samozatrudnienie);
• Spokojną pracę w niewielkim zespole
• Brak konieczności pracy w nadgodzinach (chyba, że kandydat sam sobie zażyczy)
• Bezpłatny parking
• Możliwość wybrania wygodnych dla kandydata godzin pracy.
• Możliwość uzyskania dużego wpływu na tworzone oprogramowanie
• Pracę przy ciekawych projektach dla liderów rynku (http://sur.pl/nasi_klienci.php)
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia oraz zaangażowania
• W pełni wyposażoną kuchnię (jeśli ktoś lubi samodzielnie przygotować posiłek) lub dobre knajpki w okolicy
• Pełen węzeł sanitarny (możesz przyjechać do pracy na rowerze/przybiec i wciąż czuć się swobodnie :) )
• Mini-siłownię – dla odprężenia w czasie pracy.

W CV prosimy o umieszczenie szczegółowych informacji na temat poznanych technologii oraz projektów w których kandydat brał udział.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres [email protected]

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)"

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Prysznic
  • Szkolenia
  • Siłownia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Darmowy parking
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Kuchnia