Programista JAVA- projekt 12 msc + Warszawa

Incessio Sp. z o.o.

10 000 - 10 500 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia

Incessio łączy unikalne kompetencje informatyczne z głęboką znajomością procesów biznesowych. Wspieramy naszych klientów przy wdrożeniach systemów dedykowanych, ale także poprzez dostarczanie wysokiej klasy specjalistów, takich jak analitycy, programiści, testerzy czy kierownicy projektów. Mamy biura w Warszawie i Londynie.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za następujące obszary związane z wdrożeniami i obsługą aplikacji do wsparcia sprzedaży kanałami elektronicznymi.

Wymagania

Obowiązki:
• tworzenie i rozwój aplikacji webowych w technologii JAVA
• rozwiązywanie bieżących problemów w ich funkcjonowaniu
• współpraca w ramach zespołów projektowych z analitykami, testerami, kierownikami projektów Oczekiwania:
• wykształcenie wyższe
• orientacja w technologiach stosowanych w Internecie
• doświadczenie w programowaniu Java minimum 3 lata
• znajomość relacyjnych baz danych (SQL)
• praktyczna znajomość spring, hibernate, junit, j2ee design patterns
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
• umiejętność pracy zespołowej, zdolność analitycznego myślenia i wysokie umiejętności interpersonalne

Dodatkowymi atutami będą:
• znajomość środowisk Linux, Apache, Tomcat, PostgreSQL
• znajomość TestNG, Mockito, SOLR, Ehcache
• znajomość zagadnień e-commerce
• znajomość procesów sprzedażowych i logistycznych