Java/J2EE Developer

  • Niemcy, Monachium
  • Umowa o pracę

Dla naszego partnera z Niemiec szukamy obecnie kandydatów chcących wziąć udział w 6-miesięcznym Kontrakcie (z możliwością przedłużenia) w zakresie tworzenia kompleksowego systemu middleware.

Wymagania i obowiązki

Obowiązki:

- projektowanie systemu middleware oferującego klientom serwisy REST, integrującego backend (przez SOAP) dla aplikacji opartej na Java 7, Oracle, Weblogic, Spring
- kontakt z klientem
- wykonanie dokumentacji projektowej systemu
- tworzenie oprogramowania

Wymagania:

- biegły angielski
- co najmniej 3-letnie doświadczenie w projektach Java i J2EE
- znajomość JBoss lub Weblogic
- znajomość Eclipse, Svn, Maven, Hudson lub Jenkins
- znajomość wzorców projektowych OOP, OOD
- JaxWS / Spring / Junit / Log4J / JSF / AOP / EJB / SOAP / REST WSDL / XML / XSL / XSD / Oracle / SQL / PL/SQL / Scrum

Oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do poziomu kompetencji
  • Szkolenia techniczne i miękkie
  • Udział w szkoleniach technicznych i językowych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

O KUBO

rekrutujemy specjalistów
Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów wyższego i średniego szczebla, głównie na stanowiska w całej Polsce związane z IT, budownictwem.