Programista PHP

EMAKS SP. Z O.O. SP. K.
Język programowania

Opis oferty

emaks spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Emaks to dynamiczna firma z segmentu E-Commerce.
W swojej ofercie posiadamy m.in. innowacyjne urządzenia spawalnicze, elektronarzędzia, wagi, liczarki. Oferujemy także wysokiej jakości wyposażenie cateringowe oraz wiele innych produktów z sektora biznesu i przemysłu. Klienci cenią nas za dobrą ofertę, możliwość sprawnych zakupów, doskonały serwis oraz odzwierciedlenie najnowszych technologii w stale poszerzanej przez nas ofercie.
Ze względu na ambitne plany rozwoju poszukujemy kandydatów do naszego utalentowanego i zmotywowanego zespołu.
Programista
Miejsce pracy: Zielona Góra
Region: lubuskie Zakres obowiązków:
• Tworzenie aplikacji bazodanowych
• Administracja istniejącymi aplikacjami
• Projektowanie interfejsu użytkownika

Wymagania:
• Dobra znajomość języka PHP
• Znajomość baz danych MySQL
• Znajomość HTML, JavaScript, CSS, standardów W3C, zagadnień optymalizacji kodu
• Zdolności analityczne, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, umiejętność pracy w grupie
• Mile widziane:
- Doświadczenie z systemami CMS np. Drupal, WordPress
- Znajomość Magento, xt:Commerce
- Znajomość Linux
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie e-commerce
• Zatrudnienie na pełen etat, na podstawie umowy o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia umiejętności poszukiwanych na rynku pracy
• Udział w wielu różnorodnych, międzynarodowych projektach informatycznych
• Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
• Przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju osobistego

CV prosimy przesyłać na adres [email protected]
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Darmowa kawa i inne napoje

O EMAKS SP. Z O.O. SP. K.

Emaks to dynamicznie rozwijająca się firma z segmentu e-commerce, część międzynarodowej grupy kapitałowej, której obszar działania obejmuje teren całej Europy. Nasze produkty dostępne są w kilkunastu krajach m.in.: Polsce, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Finlandii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Szwecji, Czechach, Szwajcarii.
Specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej, głównie online. Prowadzimy kilka własnych, dużych sklepów internetowych. Naszą ofertę można również znaleźć na najbardziej liczących się zewnętrznych platformach transakcyjnych.
Należy do nas osiem znanych na rynku marek produktowych m.in. urządzeń spawalniczych, elektronarzędzi, piecy do wytapiania, wag, liczarek, wyposażenia gastronomicznego i kosmetycznego. Klienci cenią nas za innowacyjną ofertę, możliwość bezpiecznych i sprawnych zakupów, doskonały serwis oraz odzwierciedlenie najnowszych technologii w stale poszerzanym przez nas asortymencie.