BI Developer (Microsoft)

TIM Outsourcing

od 9 000 zł netto

Firma TIM Outsourcing dla swojego Klienta lidera z branży bankowej, aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko BI Developer.

Wymagania

Zakres zadań:
• Modelowanie danych, testowanie oraz wdrażanie nowoczesnych rozwiązań BI,
• Wsparcie członków zespołu wiedzą techniczną i biznesową z zakresu BI,
• Tworzenie, modyfikacja i optymalizacja procesów przetwarzania danych,
• Integracja danych zewnętrznych i wewnętrznych.
Oczekujemy:
• Minimum 2 lata doświadczenia w SQL (T-SQL lub PL/SQL) na SQL Server,
• Doświadczenie w projektach zw. z relacyjnymi bazami danych oraz Business Intelligence,
• Znajomość narzędzi MS SSIS, MS SSRS, MS SSAS,
• Wiedza z zakresu projektowania i optymalizacji baz danych,
• Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki współpracy.
• Szerokie możliwości rozwoju technicznego w ramach udziału w zaawansowanych projektach programistycznych,
• Dostęp do najnowszych technologii i najlepszych praktyk.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres [email protected]