Frontend Developer

Connectmedica Sp. z o.o.
Język programowania

Opis oferty

Oferujemy
  • Pracę w doświadczonym zespole programistów mobilnych pod okiem dedykowanego Team Leadera.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Udział w projektach wykorzystujących najnowsze technologie.
  • Możliwość realizacji innowacyjnych projektów dla kluczowych klientów w branży farmaceutycznej.
  • Przyjazną atmosferę w pracy w kreatywnym i zgranym zespole.
  • Używanie najnowszych technologii oraz wzorców projektowych.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (komputer, urządzenia mobilne, wewnętrzne szkolenia).

Wymagania

Opis Stanowiska
  • Tworzenie kodu HTML/CSS/JavaScrip dla interfejsów użytkownika.
  • Tworzenie i implementacja aplikacji webowych.
  • Udział w innowacyjnych projektach firmy.
  • Samodzielna analiza wymagań, udział w spotkaniach projektowych Zespołu Scrum.
  • Praca w Zespole Scrumowym przy użyciu najnowszych technologii takich jak SASS, LESS, czy AngularJS.
Wymagania
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wyższe wykształcenie techniczne.
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript.
  • Bardzo dobra znajomość HTML5/CSS3.
  • Bardzo dobra znajomość techniki projektowania stron Responsive Design.
  • Dobra znajomość node.js.
  • Dobra znajomość systemów kontroli wersji (GIT, SVN).
  • Bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop.
  • Mile widziane zainteresowanie technologiami PhoneGap, technologiami webowymi i architekturą informacji.

Metodologia pracy

O Connectmedica Sp. z o.o.

O Firmie

Connectmedica to nowoczesna firma z doświadczeniem 15 lat pracy w branży farmaceutycznej tworząca nowoczesne narzędzia skierowane na rynek międzynarodowy dla największych firm farmaceutycznych.
Więcej o Connectmedica znajdziesz na stronie: connectmedica.com