Specjalista ds. WordPress

ADHORIZON
Framework
Inne

Nawiążemy współpracę z osobami tworzącymi i rozwijającymi serwisy internetowe oparte na WordPress.

Wymagania

Opis stanowiska pracy:
• Tworzenie i rozwijanie serwisów internetowych opartych na WordPress.
• Udział w bieżących projektach.
• Współudział w tworzeniu strategii firmy.
Wymagania: • Bardzo dobra znajomość WordPressa i jego możliwości.
• Dobra znajomość HTML, CSS.
• Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.
• Zacięcie graficzne.
• Pasja w tworzeniu stron internetowych.
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy.
• Wysokie umiejętności analitycznego myślenia.
• Zainteresowanie technologiami i rynkiem IT.
• Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.
  Mile widziani studenci ostatnich lat studiów.

Oferujemy:
• Pracę zdalną lub stacjonarną w oparciu o umowę o dzieło.
• Elastyczne godziny pracy.
• Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole.
• Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: [email protected]