Programista PHP

Polanglo
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Poszukujemy osoby na stanowisko Programista PHP. Forma zatrudnienia: Pełen etat.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
- Udział w projektach realizowanych głównie w oparciu o technologię PHP i MySQL
- Programowanie stron i aplikacji Web (w tym WordPress, PrestaShop)
- Tworzenie i programowanie baz danych
- Utrzymywanie oraz rozwój oprogramowania
- Realizacja zadań zgodnie z bieżącym harmonogramem i założeniami

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na pełen etat w ogólnopolskiej firmie
- pracę przy ciekawych i zróżnicowanych projektach,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia oraz umiejętności

Wymagania

Wymagania:
- znajomość PHP5,
- znajomość relacyjnych baz danych (MySQL),
- umiejętności analitycznego myślenia oraz dokładność Dużymi atutami będą:
- przykłady dostępne w Internecie pokazujące doświadczenie w tworzeniu stron internetowych
- doświadczenie w responsive web design (np. z Bootstrap)
- wiedza na temat SEO
- doświadczenie w reklamach AdWords