Starszy Programista PHP - Warszawa

Galileo Interactive
Język programowania
Baza danych
Framework

Fundamentem naszych sukcesów jest Zespół! Jeżeli masz umiejętności, pasję, można na Tobie polegać i lubisz innych ludzi, zapraszamy do nas! www.galileointeractive.pl

W chwili obecnej poszukujemy osobę na stanowisko: Starszy Programista PHP
Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:
• stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
• wyjątkową atmosferę w młodym zespole,
• rozwój kwalifikacji zawodowych
• urozmaicony zakres prowadzonych projektów

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie aplikacji na adres email: [email protected] w tytule maila podając nazwę stanowiska.

Wymagania

Zakres obowiązków:
• projektowanie i implementowanie aplikacji internetowych,
• przygotowywanie logiki i architektury aplikacji,
• analiza wymagań funkcjonalnych,
• współpraca z zespołem programistycznym
• udział w projektowaniu i tworzeniu nowych funkcjonalności
• rekomendowanie możliwych ulepszeń w oprogramowaniu i optymalizacja stosowanych rozwiązań. Wymagania:
• bardzo dobra znajomość PHP 5,
• praktyczna znajomość programowania OOP,
• znajomość wzorców projektowych,
• znajomość framework Symfony,
• biegła znajomość języka SQL i zasad projektowania relacyjnych baz danych,
• praktyczna znajomość baz danych MySQL / PostgreSQL,
• znajomość architektury MVC,
• znajomość HTML / CSS / JavaScript (jQuery),
• znajomość systemów kontroli wersji SVN lub pokrewnych,
• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji.

Metodologia pracy

O Galileo Interactive

Galileo Interactive to agencja interaktywna, dostarczająca innowacyjne rozwiązania w obszarze e-marketingu i systemów wewnętrznych oraz wdrażająca własne projekty startup-owe.

Galileo Interactive tworzą ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie w realizacji zaawansowanych projektów informatycznych. Do naszych Klientów należą Coca-Cola HBC, Nestlé Waters, RWE, Tesco, Kimberly-Clark, stworzyliśmy także ważny społeczny serwis Wirtualne Muzeum Powstania Warszawskiego oraz byliśmy oficjalnym partnerem strategicznym przygotowań Polski do UEFA EURO 2012.