Programista Systemowy (Python, Perl)

  • Kraków
  • Umowa o pracę

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Programista Systemowy (Python, Perl)

Szukamy osoby pasjonującej się Linuxem, która potrafi dobrze programować w Pythonie lub Perlu i będzie pracowała w zespole odpowiedzialnym za rozwijanie infrastruktury firmowej opartej o własne autorskie oprogramowanie oraz o oprogramowanie Open Source.

W zamian za to oferujemy:

- pasjonującą pracę w przyjaznej atmosferze,
- możliwość rozwoju osobistego i zdobywania nowych umiejętności,
- satysfakcjonujące wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
- atrakcyjne benefity: m.in. opieka medyczna w grupie LuxMed, karta MultiSport, imprezy integracyjne oraz inne dostępne na www.nazwa.pl/kariera,
- miejsce pracy w centrum Krakowa.

Wymagania i obowiązki

Jeżeli:
• jesteś doświadczonym programistą zainteresowanym budowaniem systemów back-endowych,
• dobrze znasz i lubisz pracować z systemem Linux,
• masz doświadczenie w programowaniu w Pythonie lub Perlu oraz lubisz poznawać nowe języki,
• zagadnienia sieciowe nie są Ci obce,
• masz lub chcesz zdobyć doświadczenie w debugowaniu aplikacji napisanych w C,
• masz doświadczenie lub chciałbyś pracować przy złożonych i rozproszonych systemach
to mamy dla Ciebie pracę!

Twoimi zadaniami będą:
• rozwój i tworzenie serwerowych aplikacji pracujących w środowisku Linux,
• projektowanie architektury systemów oraz aplikacji,
• poprawianie błędów i rozwiązywanie problemów w wykorzystywanych aplikacjach Open Source,
• praca z oprogramowaniem i technologiami: Python, Perl, ZooKeeper, RabbitMQ, ZeroMQ, git, Apache, Nginx, Postfix, Dovecot, MySQL, PostgreSQL, LDAP, Couchbase, LXC, KVM.

Oferujemy

  • opieka medyczna w grupie LuxMed
  • karta MultiSport
  • imprezy integracyjne
  • zgrany zespół

O nazwa.pl

nazwa.pl kształtuje polski Internet od 1997 roku będąc liderem rejestracji domen i usług hostingowych. Naszą misją jest wsparcie w poszukiwaniu coraz ciekawszych rozwiązań technologicznych oraz inspirowanie Klientów do innowacji i rozwoju.

Jesteśmy jedną z największych polskich firm branży IT. Ten sukces osiągnęliśmy dzięki wiedzy, umiejętnościom i zaangażowaniu naszego Zespołu. Wspólną cechą ludzi tworzących nazwa.pl jest pasja, która pozwala nam każdego dnia odpowiadać na potrzeby naszych Klientów.

Informacje o rekrutacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres [email protected] z tematem wiadomości: "Programista Systemowy – 070115FP".

Zachęcamy do aplikowania również osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Prosimy o opatrzenie aplikacji klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez nazwa.pl S.A. (dawniej NetArt Spółka Akcyjna S.K.A.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych także po zakończeniu tego procesu, dla potrzeb kolejnych prowadzonych rekrutacji".
Osoby, które nie wyrażają zgody na przetwarzanie ich danych dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacji proszone są o pominięcie ostatniego zdania w oświadczeniu.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Lidią Durak - osobą odpowiedzialną za proces rekrutacji pod numerem (12) 424 40 53.