Tester Oprogramowania

Opis oferty

Od Kandydatów oczekujemy:
Rocznego doświadczenia na stanowisku testera oprogramowania
Znajomości technik testowania
Umiejętności konstruktywnego i analitycznego myślenia
Znajomości narzędzi: Selenium, PhantomJS lub inne
Dokładności, rzetelności i odpowiedzialności za powierzone zadania
Samodzielności i dociekliwości
Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
Poczucia humoru :)

Mile widziane:
Znajomość PHP
Umiejętność przygotowanie skryptów automatyzujących testowanie
Tworzenie dokumentów analitycznych,
Znajomość branży finansowej

Oferujemy:
Zatrudnienie na co najmniej 1/2 etatu
Rodzaj umowy - według indywidualnych preferencji
Wynagrodzenie rynkowe - uzależnione od doświadczenia
Przyjazną atmosferę w pracy w zespole ceniącym poczucie humoru
Parterskie relacje z przełożonymi
Codziennie świeże owoce w kuchni oraz duży wybór kaw i herbat
Uczestnictwo w ciekawych i ambitnych projektach
Praca w elastycznych godzinach; możliwość pracy zdalnej
Firmowe wyjazdy i wyjścia integracyjne

Opis dodatkowy:
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie swojego CV z nr referencyjnym:2/2015/TOP na adres: [email protected]

Nasza oferta wydała Ci się interesująca, ale brakuje Tobie informacji do podjęcia decyzji? Napisz do nas, a chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Wymagania i obowiązki

Zakres obowiązków:
Zbieranie wymagań i wykonywanie analiz nowych funkcjonalności dla systemów informatycznych,
Wykonywanie analiz problemów zgłaszanych przez klientów i pracowników
Tworzenie scenariuszy testowych i planów testów,
Wykonywanie wewnętrznych testów funkcjonalnych,
Tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji projektowych,
Wspieranie zespołu programistów w zakresie wiedzy analitycznej.

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wyjścia i wyjazdy integracyjne
  • Świeże owoce

O Easysend Polska Sp. z o.o.

EasySend to świetne miejsce do pracy i rozwoju. Przez 10 lat wypracowaliśmy sobie silną pozycję na rynku międzynarodowych przelewów pieniężnych. Jesteśmy młodym, kreatywnym i zgranym 26 osobowym zespołem, który potrafi wspólnie rozwijać siebie i firmę. Nasze nowoczesne i wygodne biuro zapewnia pracownikom codziennie pyszne kawy, herbaty, owoce, słodycze i witaminy. To wszystko dostępne w dużej przestrzeni socjalnej z dobrze wyposażoną kuchnią. Poza pracą nie zapominamy o integracji wewnątrzfirmowej i pozytywne relacje. Organizujemy liczne wyjścia i wyjazdy integracyjne, które pomagają nam poznać się jeszcze lepiej.

Tutaj znajdziesz więcej informacji o nas: https://www.easysend.pl/kariera

Tutaj możesz zobaczyć nasz cały zespół: https://www.easysend.pl/o-nas