Front - End Developer

Social Colour

Międzynarodowa agencja interaktywna Social Colour (http://socialcolour.com/) zajmuje się marketingiem w mediach społecznościowych oraz prowadzeniem szkoleń z tego zakresu. Osoby, które należą do naszego zespołu, pracowały z takimi klientami jak Nike, Reebok, Volvo, Heinz. W związku z intensywnym rozwojem szukamy osoby na stanowisko:

Front- End Developer

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie W naszej firmie nie ma pracy odtwórczej. Jeśli dołączysz do naszego zespołu, zdobędziesz realny wpływ na powstawanie serwisów internetowych. Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująco, to czytaj dalej:

Opis stanowiska:

Projektowanie, wykonywanie i wdrażanie serwisów internetowych w oparciu o platformę Wordpress i Drupal
Budowa i rozwój narzędzi wspierających pracę programistów
Poszukiwanie nowych efektywnych rozwiązań

Wymagania:

Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Web Developer
Dobra znajomość HTML 5 i CSS 3
Znajomość PHP 5 i JavaScript
Znajomość baz danych MySQL
Umiejętność tworzenia funkcjonalnych stron na urządzenia mobilne
Dobra znajomość CMS (Wordpress, Drupal)
Wysokie zdolności komunikacyjne
Dbałość o szczegóły, zmysł estetyczny
Profesjonalizm i zaangażowanie

Mile widziane:

Wiedza z zakresu SEO
Praktyczna znajomość API popularnych serwisów (Facebook, Google Maps, YouTube)

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno - prawną
Udział w różnorodnych, rozwijających projektach pod okiem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym
Zdobycie nowych umiejętności
Pracę w młodym i przyjaznym zespole
Dogodną lokalizację

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem stanowiska na adres mailowy [email protected]

Prosimy o wpisanie w tytule maila nazwy stanowiska oraz serwisu, na którym znajduje się ogłoszenie

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Prysznic
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia