Programista PHP

Ten Square Games
Język programowania
Baza danych
Inne

Ten Square Games Sp. z o.o. to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma. Jesteśmy jednym z największych polskich producentów gier społecznościowych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Programista PHP
Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • wsparcie zespołów tworzących gry w zakresie integracji z platformami społecznościowymi oraz innymi kanałami dystrybucji;
  • wdrażanie nowych mechanizmów związanych z promocją gier w Internecie.
Oferujemy:

  • stałą współpracę we wrocławskiej siedzibie firmy;
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i umiejętności;
  • kreatywną pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole;
  • możliwość uczestniczenia w projektach od ich początkowej fazy;
  • przyjazną atmosferę;
  • elastyczne godziny pracy.

Wymagania

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka PHP;
  • dobra znajomość języka Javascript oraz technologii webowych (HTML, CSS);znajomość zagadnień bazodanowych;
  • doświadczenie w pracy z zewnętrznymi API;
  • podstawowa znajomość zagadnień algorytmicznych.
Mile widziane:

  • wykształcenie informatyczne;
  • doświadczenie w optymalizacji aplikacji serwerowych;
  • doświadczenie w pracy z frameworkami PHP (najmilej widziane: Yii);
  • doświadczenie w pracy z bibliotekami Javascriptowymi (najmilej widziane: jQuery bądź Mootools);
  • doświadczenie w pracy z nierelacyjnymi bazami danych (najmilej widziane: Redis);
  • orientacja w technologii Flash i języku ActionScript;
  • umiejętność pracy w konsoli Linuxa;
  • zainteresowanie tworzeniem gier.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowe posiłki
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Świeże owoce
  • Spotkania i wyjazdy firmowe
  • Rowerownia

Praca w Ten Square Games

O Ten Square Games

Hobby in your pocket!