Java Liferay Developer / Team Leader

  • Warszawa
  • 80 - 100 zł netto na godzinę
  • Kontrakt

Projekt realizowany w branży finansowej w środowisku międzynarodowym.
Firma działającą w branży transakcji płatniczych, będąca właścicielem jednego z najpopularniejszych programów partnerskich zrzeszającego instytucje finansowe na całym Świecie.
Firma posiada swoje biuro na warszawskim Mokotowie. Aktualnie do istniejącego zespołu poszukujemy Programisty Java z wiedzą i doświadczeniem z Liferay oraz znajomością JBoss Fuse. Z racji tego,że projekty realizowane są we współpracy z międzynarodowymi zespołami- język angielski na bardzo dobrym poziomie jest niezbędny.

Wymagania i obowiązki

Aktualnie projekty są realizowane przez kilkuosobowy zespół programistów Java Liferay, który realizuje zadania zdalnie. W związku z prężnym rozwojem firmy, aktualnie poszukujemy osoby, która obejmie rolę Developera i Team Leadera w siedzibie firmy w Warszawie.
Do jej głównych zadań będzie należał udział w projektach i pracach programistycznych oraz nadzór nad pracami zespołu.

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Siłownia
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Długofalową i stabilną współpracę (do końca świata i jeden dzień dłużej :)
  • Nowocześnie wyposażone biura
  • Pozytywną atmosferę w zespole

O Britenet Sp.z o.o.

quality for lease
Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak profesjonalizm?
Po prostu do nas dołącz...
Britenet to prawie dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; ponad 300 specjalistów dbających o jakość i szczegóły;
Zobacz co się u nas dzieje na:

Zostaliśmy Najlepszym Miejscem Pracy IT w Polsce według badania AudIT Computerworld - TNS 2015!