WordPress | PHP Developer

BRING THE PIXEL
Język programowania
Framework
Inne

Poszukujemy osoby na stanowisko Programista WordPress | PHP. Praca na pełen etat w biurze w centrum Wrocławia na ul. Ruskiej.

Tworzymy nowoczesne, funkcjonalne i kompleksowe motywy (themes) i dodatki (plugins) do WordPress'a, których używają dziesiątki tysięcy klientów z całego świata. Oferujemy

  • Rozwój umiejętności.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Komfortowe warunki pracy (biuro w centrum Wrocławia na ul. Ruskiej, blisko węzłów komunikacyjnych).
  • Zatrudnienie od zaraz.
  • Warunki finansowe uzależnione od doświadczenia, umiejętności i wybranej formy rozliczeń.
  • Brak kontaktów z końcowym klientem.

Wymagania

Zakres obowiązków
  • Tworzenie i rozwój motywów do WordPressa
  • Tworzenie i rozwój wtyczek do WordPressa
  • Wsparcie techniczne produktów via email lub support forum
  • Udział w testach
Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość środowiska WordPress (motywy, wtyczki)
  • Dobra znajomość PHP, HTML, CSS, JavaScript,
  • Podstawowa znajomość MySQL
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej oraz udzielania wsparcia technicznego przez email lub support forum
  • Odpowiedzialność, samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność, umiejętność argumentowania podejmowanych decyzji
Dodatkowe atuty

  • Podstawowa znajomość systemu kontroli wersji Git,
  • Podstawowa znajomość systemu klasy UNIX (np. Mac OS lub Ubuntu)
  • Znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design
  • Znajomość zagadnień związanych z SEO

Metodologia pracy

O BRING THE PIXEL

Tworzymy nowoczesne, funkcjonalne i kompleksowe motywy (themes) i dodatki (plugins) do WordPress'a, których używają dziesiątki tysięcy klientów z całego świata.