Administrator Systemów IT - Agora S.A. - domiporta.pl

Agora S.A.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1001-5000 pracowników Rozmiar firmy

  • 1989 Rok założenia firmy

  • http://www.agora.pl WWW

Język programowania

Agora S.A. to jedna z największych firm medialnych w Polsce obejmująca swoim zasięgiem takie obszary jak tradycyjna prasa drukowana, portale i projekty internetowe, sieć reklamy zewnętrznej, radia, sieć kin studyjnych jak również wydarzenia specjalne. Komplementarność zakresu naszych działań pozwala na zaprezentowanie najszerszej oferty usług z obszaru mediów dostępnych obecnie na rynku.

Trader.com (Polska) należy do Agora S.A. Jesteśmy jednym z kluczowych wydawców serwisów ogłoszeniowych w Polsce. Nasze serwisy Domiporta.pl, Autotrader.pl, Tabor24.pl generują dziennie miliony odsłon. Stały ich rozwój, przy użyciu najnowszych technologii, to szansa również dla Ciebie! Praca z nami to możliwość realizacji indywidualnych pasji, zainteresowań i życiowych ambicji. Dołącz do nas!

Administrator Systemów

kod referencyjny: AS/PS

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania na tym stanowisku:

  • bieżące administrowanie systemami IT firmy (produkcyjne i testowe)
  • praca w środowisku developerów oprogramowania, wdrażanie zmian w serwisach Web
  • diagnostyka i usuwanie bieżących problemów,
  • monitorowanie działania systemów
  • aktywny udział w rozwoju jednego z największych serwisów ogłoszeniowych w Polsce,

U nas:

  • zdobędziesz umiejętności w zakresie najnowszych technologii (tj. .NET, SOLR, MSSQL i wielu innych),
  • będziesz mieć możliwość rozwijać się razem z nami i swoimi zainteresowaniami,
  • pracujemy w oparciu o metodyki AGILE z naciskiem na LEAN STARTUP,
  • oferujemy elastyczne formy zatrudnienia (do wyboru przez pracownika),
  • spotkasz młody, dynamiczny, nastawiony na efekt zespół i przyjazną atmosferę pracy,
  • odbywają się liczne konferencje z zakresu nowych technologii i szeroko rozumianego Internetu,
  • lubisz wysiłek fizyczny - mamy w budynku siłownie i basen,
  • wolisz książki - mamy kulturalny sklep,
  • mamy parking, więc samochód lub motor zaparkujesz bezpłatnie.
A po pracy zapraszamy do uczestnictwa w turniejach, cyklicznych konferencjach, spotkaniach autorskich odbywających się w siedzibie głównej Agora S.A. :)

Jeżeli jesteś zainteresowany rozmowami na temat tego stanowiska, prosimy o przesłanie Twojego CV na adres: [email protected]

W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Kontakt: Anna Krawczyk, [email protected], tel: 507 095 245

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie przez Agorę S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Czerskiej 8/10, jej spółki zależne lub stowarzyszone, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, w tym ewentualnych przyszłych rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).".

Wymagania

Szukamy osoby:

  • ze znajomością DNS, Active Directory, IIS, Centos/RHEL/Debian, Bash/AWK,
  • z co najmniej podstawową znajomością dowolnego języka skryptowego np Python, Perl, Powershell,
  • ze znajomością:
- zagadnień High Avability (HA), Loadbalancing

- IIS 6/7, Windows Servers,

  • mile widziana znajomość:
- SOLR, Varnish, Tomcat, MSSQL

Metodologia pracy

Oferujemy

  • opieka medyczna
  • Multisport
  • stołówka, kawiarnia, basen i siłownia w budynku
  • bezpłatny parking naziemny i podziemny
  • zniżki pracownicze
  • kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • stojaki dla rowerów

O Agora S.A.