Pracownik wsparcia działu IT

Magis
  • Umowa o pracę Umowa

Agencja Magis oferuje pracę na stanowisku: Pracownik wsparcia działu IT Miejsce pracy - Gliwice

Wymagania

Obowiązki: - wsparcie prac działu IT,
- instalacja i konfiguracja systemów i sieci komputerowych,
- wsparcie techniczne dla pracowników agencji Magis oraz jej Klientów,
- samodzielne diagnozowanie usterek i naprawianie sprzętu.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość pakietów biurowych (Microsoft Office / Open Office),
- praktyczna wiedza z zakresu konfiguracji urządzeń sieciowych,
- znajomość systemów Microsoft Windows (Windows XP, Windows Vista, Windows 7 i 8, Windows Serwer 2008/2012),
- bardzo dobra znajomość budowy komputerów klasy PC oraz urządzeń peryferyjnych (podstawy wiedzy elektronicznej),
- znajomość zagadnień związanych z sieciami LAN / WAN / Wi-Fi oraz Internetem,
- mile widziana znajomość systemów Linux, MS SQL, MYSQL, Comarch ERP Optima.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.